Wymiana szybki w iPhonie 7 od ręki? To możliwe!

Gdy iPhone 7 upadnie, wymiana szybki będzie nieunikniona. Najlepszym sposobem jest przekazanie jak najszybciej smartfona do profesjonalnego serwisu. Jednak czy taka naprawa jest możliwa praktycznie od ręki? Odpowiadamy na to pytanie w artykule! 

Wymiana szybki w iPhonie 7 – dlaczego jest konieczna? 

Uszkodzona szybka w iPhonie 7 może wydawać się mankamentem wizualnym. Rzeczywiście, rozbicie przypominające pajęczą sieć nie wygląda najlepiej. Ale ten rodzaj usterki to przede wszystkim utrata ochrony przedniego panelu. O uszkodzenie wyświetlacza nietrudno, dlatego z czasem możesz zauważyć, że dotyk przestanie działać, a na panelu pojawią się kolorowe paski lub przebarwienia. Wówczas koszty naprawy telefonu są o wiele wyższe. 

Charakterystyczne objawy uszkodzonego wyświetlacza: 

  • brak reakcji na dotyk 
  • kolorowe paski na ekranie 
  • przebarwienia 

Czy można wymienić szybkę iPhone’a 7 na miejscu? 

Udając się do profesjonalnego serwisu Apple możesz liczyć na szybką obsługę. Doświadczeni serwisanci są w stanie poradzić sobie z uszkodzeniem ekranu w mgnieniu oka. To zasługa nie tylko umiejętności, ale również profesjonalnego sprzętu, którym dysponują. Jest więc spora szansa, że iPhone 7 będzie miał wymienioną szybkę na miejscu, a Ty nie tracąc czasu odzyskasz swój telefon, który będzie w pełni sprawny. 

Naprawa wysyłkowa – nowy sposób na naprawę iPhone’a

Jeśli nie masz możliwości dostarczenia sprzętu osobiście, to nic straconego. Serwis AppleFix z Wrocławia wprowadził nową opcję naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że wypełnisz formularz i zamówisz pod wskazany adres darmowego kuriera. Czas wymiany szybki iPhone’a 7 wynosi mniej więcej  2-3 dni robocze. Dostarczony telefon jest objęty 6 miesięcznym okresem gwarancyjnym, dlatego nie musisz obawiać się, że po pewnym czasie coś złego stanie się z wymienioną szybką iPhone’a 7

Czy warto naprawiać iPhone’a 7? 

Takie pytanie zadaje sobie wielu posiadaczy iPhone’a 7. W końcu smartfon nie należy do najnowszych i można zastanawiać się, czy naprawa telefonu jest w ogóle opłacalna. Możemy powiedzieć, że jak najbardziej warto zdecydować się na wizytę w serwisie Apple. Koszt wymiany szybki w iPhonie 7 wynosi 149 złotych. Za tak niską kwotę nie kupisz nowego telefonu, a iPhone 7 będzie działał bez najmniejszych kłopotów. W taką usługę zdecydowanie warto zainwestować. 

Dostęp części zamiennych do iPhone’a 7 jest praktycznie nieograniczony, dlatego bez większego kłopotu będziesz mógł wymienić nie tylko szybkę, ale również cały wyświetlacz, płytę główną, czy baterię. Koszty serwisu tego smartfona są zdecydowanie mniejsze niż nowszych modeli takich jak iPhone X, czy iPhone 11. Jeśli chcesz oszczędzić to zdecydowanie jest to bardzo dobrym wyborem.

Rekomendowane artykuły