Naprawa iPada każdej generacji – co musisz wiedzieć?

Tablety Apple oferują mnóstwo rozmaitych funkcji, przez co korzystanie z nich jest prawdziwą przyjemnością. Twój iPada wymaga naprawy? W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat serwisu każdej generacji przenośnych urządzeń. 

Jakie usterki w iPadach można naprawiać? 

Wymiana szybki – bardzo popularna usterka dotykająca wielu posiadaczy iPadów. Zwykle do uszkodzenia szybki iPada dochodzi podczas upadku. Obraz na tablecie jest wyświetlany normalnie, a dotyk w pełni reaguje na polecenia. W takich sytuacjach nie ma konieczności wymiany całego wyświetlacza na nowy. Nie trzeba wymieniać tabletu na nowy, aby znowu cieszyć  jego działaniem. 

Wymiana baterii – żywotność akumulatorów jest ograniczona, dlatego naprawa iPada może być konieczna. Najlepiej wymienić baterię na zupełnie nową. Tylko w taki sposób zapewnisz sobie kilka godzin pracy bez konieczności sięgania po ładowarkę. 

Wymiana wyświetlacza – gdy na przednim panelu pojawią się kolorowe paski lub przebarwienia, wówczas może okazać się, że konieczna jest wymiana całego panelu. Ze względu na wielkość wyświetlacza koszt naprawy iPada może być nieco wyższy. Zalecamy również, aby korzystać z oryginalnych paneli. Tylko one będą w stanie zapewnić najwyższą jakość obrazu. 

Wymiana obudowy – iPady mają wysokiej jakości aluminiową obudowę, która sprawdza się w codziennym użytkowaniu bardzo dobrze. Niestety, ale upadek, bądź uderzenie może doprowadzić do jej uszkodzenia. Najlepszym sposobem na przywrócenie jej pełnej sprawności jest wymiana obudowy na całkowicie nową. 

Naprawa płyty głównej – to jedna z poważniejszych usterek iPada, przez którą tablet może się nie uruchamiać lub mieć problemy z poprawnym działaniem. Według serwisu AppleFix zdecydowaną większość urządzeń można uratować. Konieczne jest tylko oddanie urządzenia do profesjonalnego serwisu Apple. 

Jakie iPady można naprawić w serwisie? 

Tak naprawdę w serwisie Apple będziesz mógł naprawić iPada każdej generacji. Zarówno pierwsze iPady, jak i te najnowsze mogą zostać naprawione. Warto pamiętać, aby nie oddawać urządzenia w niepewne miejsca. Wiele rozwiązań stosowanych przez Apple znają tylko profesjonalni serwisanci, dlatego warto mieć to na uwadze. 

Gdzie mogę naprawić iPada? 

Serwisy zajmujące się profesjonalnymi naprawami sprzętu Apple spokojnie poradzą sobie z naprawą iPada – https://applefix.pl/cennik-naprawa-ipad/. Swój tablet możesz przekazać we wskazane miejsce osobiście lub za pomocą naprawy wysyłkowej. To świetny sposób na dostarczenie sprzętu bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że wypełnisz formularz i zamówisz darmowego kuriera pod wskazany adres. Na każdą usługę wykonaną w serwisie otrzymasz aż 6 miesięcy gwarancji. W ten sposób nie musisz obawiać się o to, że w czasie użytkowania coś złego stanie się z twoim tabletem. 

Rekomendowane artykuły